Корпус Montech Air 1000 Lite чорний
Відео 7Фото 10 |
Montech Air 1000 Lite чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Montech Air 1000 Lite чорний
Усі ціни 16 →Montech Air 1000 Lite без БЖ Black AIR 1000 LITE (B) | 2 459 грн. |
Корпус MONTECH AIR 1000 LITE (B) | 2 545 грн. |
Корпус MONTECH AIR 1000 LITE (B) AIR 1000 LITE (B) | 2 026 грн. |
Montech MONTECH ATX W/O PSU AIR 1000 LITE (B) air 1000 lite (b) | 2 459 грн. |
Montech AIR 1000 LITE Black | 2 190 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Montech Air 1000 Lite
Ціни на Montech Air 1000 Lite |
---|---|---|---|---|
Montech Air 1000 Lite білий | від 2 237 грн. | 16 пропозицій | ||
Montech Air 1000 Lite чорний | від 2 026 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →