Корпус Zalman i3 Neo білий
Відео 14Фото 6 |
Сучасний ігровий корпус Mid Tower з хорошим охолодженням, що позиціонує виробник у середній ціновий діапазон. Фасад із сіточки дозволяє ефективно відводити тепло від гарячих комплектуючих. Боковина на поворотних петлях забезпечує швидкий та легкий доступ до системної плати. Платформа дає можливість використовувати блок живлення збільшеної потужності. Для встановлення блока живлення передбачено відсік довжиною 210 мм.
Довжину блока живлення можна збільшити, якщо зняти кошик HDD. Ігровий корпус Zalman i3 Neo використовує ефективну систему вентиляції. У кейсі передбачено відразу чотири заводські вентилятори 120 мм. Штатні вертушки оснащені тихохідним гідродинамічним підшипником та RGB-підсвічуванням. Кошик жорстких дисків вміщує два пристрої 3,5". Додатково в наборі передбачена допоміжна санка, яка дозволяє замінити один з накопичувачів 3,5" на пристрій 2,5". Платформа сумісна з сучасними варіантами дискретної відеокарти. Для монтажу графічного адаптера доступно 355 мм При установці довгого і важкого рішення GPU можна скористатися підпіркою, а проріз установки для башти процесора має висоту 162 мм, корпус дозволяє додатково задіяти водяне охолодження, зверху є місце для радіатора СЖО 240 мм.
Купити Zalman i3 Neo білий
Усі ціни 30 →Zalman I3 Neo Mesh Tempered Glass без БЖ White I3NEOWHITE | 2 859 грн. |
Корпус Zalman i3 Neo, без бп, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 4x120mm rgb, tg Side Pan | 2 758 грн. |
Корпус Zalman I3 Neo, без БП, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 4x120mm RGB fans, TG Sid | 2 615 грн. |
Корпус Zalman I3 Neo (I3NEOWHITE) I3NEOWHITE | 2 508 грн. |
Zalman I3 Neo I3NEOWHITE | 2 639 грн. |
- дизайн
- Дверцята - Вбудовані вінтелятори 4шт. (Тихі) - Прогумовані ніжки - не знайшов Legenda秘: користуюся Zalman i3 Neo Silver кілька місяців |
Модификації Zalman i3 Neo
Ціни на Zalman i3 Neo |
---|---|---|---|---|
Zalman i3 Neo білий | від 2 508 грн. | 30 пропозицій | ||
Zalman i3 Neo сріблястий | від 2 466 грн. | 8 пропозицій | ||
Zalman i3 Neo чорний | від 2 458 грн. | 36 пропозицій |
Але за 6 000грн краще купити "be quiet! Pure Base 500DX" або "be quiet! Pure Base 500 FX"