Вентилятор Noctua NF-A14 PWM
Відео 8Фото 3 |
Noctua NF-A14 PWM
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики NF-A14 PWM
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noctua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noctua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Noctua NF-A14 PWM
Усі ціни 27 →Noctua NF-A14 PWM | 1 079 грн. |
Кулер до корпусу Noctua NF-A14 PWM | 1 303 грн. |
Noctua NF-A14 PWM | 1 059 грн. |
Кулер для корпуса Noctua NF-A14 PWM | 952 грн. |
Кулер до корпусу Noctua NF-A14 PWM | 1 079 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 1 4 |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Виробник пише, що обороти +-10%.
Особисто мої вертушки у максимумі видають 1300 оборотів.
Вертушки дуже якісний, добре зібрані, не торохтять, дмуть прямо а не в різні боки.
Так, коштують дорого, але повірте моєму досвіду, краще взяти один раз хороше, ніж багато разів сумнівні.
На максимальних оборотах Шумить гучно, але для чого взагалі максимальні обороти - я хз) на 1000-1100 майже нечутно, якщо не вислуховуватися, то і не здогадайтеся про їх наявність. тобто було 1300 з резистором 1000., 4 металевих болта +4 силіконових.
Купував для вдосконалення охолодження на відеокарту, зі своїм завданням справляються повністю.
Поставив та забув, нічого не гримить.