Сокира Mora Outdoor Axe MG 330 мм (1-1991)
Відео 7Фото 22 |
Mora Outdoor Axe MG 330 мм330 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mora.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mora Outdoor Axe MG 330 мм
Усі ціни 13 →Топор туристический Mora Camping Axe MG (320мм), зеленый 215-1030green | 2 330 грн. |
Топор Morakniv Camping Axe Mg (2305.00.25) | 2 330 грн. |
Топор Morakniv Outdoor Axe MG 1-1991 | 2 330 грн. |
Сокира Morakniv Lightweight Axe (B) Military Green (1-1991) | 1 999 грн. |
Туристический топор Morakniv Camp MG углеродистая сталь (1-1991) 1-1991 | 1 949 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mora Outdoor Axe MG
Ціни на Mora Outdoor Axe MG |
---|---|---|---|---|
Mora Outdoor Axe Orange 330 мм | від 1 989 грн. | 14 пропозицій | ||
Mora Outdoor Axe MG 330 мм | від 1 900 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →