Хлібопічка Morphy Richards 502001
Відео 5Фото 6 |
Morphy Richards 502001 |
|
Домашня хлібопічка, яка дозволить щодня готувати смачний хліб практично у повністю автоматичному режимі. З таким пристроєм вийде випікати якісні хлібобулочні вироби, не витрачаючи свого часу. Можна навіть з вечора завантажити в чашу інгредієнти і поставити таймер на ранок, щоб випічка приготувалася точно до сніданку. За заміс тесту відповідає вбудована мішалка, що дозволяє досягти максимально однорідного замісу.
Хлібопічка Morphy Richards 502001 отримала режим швидкого приготування, який дозволяє спекти хліб всього за 1,5 години. Меню програматора складається із 14 різних режимів приготування. При цьому апарат вміє не лише випікати. Цій моделі додатково посильно варити джем та ферментувати йогурт. Передбачено режим виготовлення м'яких булок для сендвіча. Є програма випікання хліба зі зниженим вмістом глютену. Прилад здатний пекти і класичні варіанти хліба, з пшеничного або житнього борошна. Така хлібопічка помітно полегшить приготування борошняних виробів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Купити Morphy Richards 502001
Усі ціни 9 →Хлібопічка Morphy Richards 502001 | 4 914 грн. |
Хлібопіч Morphy Richards 502001 Homebake | 5 371 грн. |
Хлібопічка Morphy Richards 502001 | 6 551 грн. |
Хлібопічка Morphy Richards Homebake 502001 | 5 399 грн. |
Хлебопечка Morphy Richards 502001 | 6 016 грн. |