Ваги MPM MWK 02
MPM MWK 02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MWK 02
Усі ціни 20 →Ваги кухонні електронні Mpm MWK-02 | 797 грн. |
Ваги кухонні Mpm Product MWK-02 | 470 грн. |
MPM MWK-02M | 535 грн. |
Ваги кухонні електронні MPM MWK-02M | 487 грн. |
Весы кухонные электронные MPM MWK-02 | 432 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості ваг MPM MWK 02:
- Індикатор батарея
- Індикатор перевантаження
РекомендуємоПорівняти в таблиці →