Компресор MPT MAC25503 50 л мережа (230 В)
MPT MAC25503 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MAC25503 50 л мережа (230 В)
Усі ціни 6 →Компресор MPT MAC25503 | 10 742 грн. |
Компресор MPT GM PROFI 50 л, 2000 Вт/2.5 к.с., 2850 об/хв, 140 л/хв, 8 атм | 10 742 грн. |
Компресор MPT PROFI, 50 л, 2000 Вт/2.5 л. 2850 об/хв, 140 л/хв, 8 атм. Red | 10 742 грн. |
Компрессор MPT PROFI 50 л 2000 Вт/2.5 л. 2850 об/хв 140 л/хв 8 атм 2 виход | 10 740 грн. |
Компресор МРТ PROFI 50 л 2000 Вт/2.5 к.с. 2850 об/хв 140 л/хв 8 атм 2 вихо | 10 742 грн. |
Компресор MPT PROFI MAC25503 50 л | 10 742 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →