Фрезер MPT MRU1205
Фото 5 |
MPT MRU1205 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MRU1205
Усі ціни 8 →Фрезерна машина MPT PROFI (MRU1205) | 3 618 грн. |
Фрезер MPT Profi MRU1205 | 3 618 грн. |
Фрезерна машина MPT GM PROFI 1800 Вт, 23000 об/хв, цанга 6-12 мм, хід фрез | 3 618 грн. |
Машина фрезерна MPT PROFI, 1800 Вт, 23000 об/ми, цанга 6-12 мм, хід фрези | 3 618 грн. |
Машина фрезерна MPT PROFI 1800 Вт 23000 об/хв цанга 6-12 мм хід фрезі 65 м | 3 616 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →