Блок живлення MSI MAG PLS A1200PLS PCIE5
Фото 5
Очікується у продажу
в списокмої списки
MSI MAG PLS A1200PLS PCIE5
1000 Вт
1200 Вт
Основне
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД92 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Platinum
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт. / 600 Вт /
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V1100 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V1200 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP, UVP, SIP, NLO
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x150 мм
Офіційний сайтmsi.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2026
Система GPU Safeguard відстежує аномальні коливання струму в роз'ємі живлення 12V-2×6 та попереджає користувача звуковими сигналами.