Блок живлення MSI MPG GF A850GF
Відео 9Фото 5 |
MSI MPG GF A850GF |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI MPG GF A850GF
Усі ціни 50 →MSI MPG 850W (A850GF) A850GF | 5 799 грн. |
Блок живлення MSI MPG A850GF 850W | 5 699 грн. |
Блок живлення Msi Mpg A850GF | 5 601 грн. |
Блок питания Msi Mpg A850GF | 5 622 грн. |
Блок живлення MSI MPG A850GF | 5 750 грн. |
Неймовірно тихий, модульний, з хорошим вентилятором та OEM-виробником Great Wall (хтось скаже "Китай!", а я відповім, що 10-річна гарантія вважає інакше). Живить пічку 7970 у розгоні, без просадок по напрузі і тим більше вильотів. Планую брати 6600XT або 3060 ti, довіряю цьому джерелу на всі 100% Тихий, дешевий (як для блоку даної категорії), надійний, сумочка для проводів та наклейки в комплекті Їх нема. Це ідеальний БЖ |
XPG Kyber 750w?
ККД - 90%
MSI MPG GF ― це потужний 850-ватний блок живлення АА-класу з сертифікатом якості 80 Plus Gold, ККД в районі 90%, модульними проводами, що від'єднуються, комплексною системою захисту та обмеженою 10-річною гарантією від виробника. Зважаючи на те, що MSI досить довго запрягали на ринку комплектуючих другого порядку (мишки, монітори тощо) своє запізнення їм доводиться компенсувати доступними цінами та деякими особливостями, які не можуть запропонувати конкуруючі рішення з ідентичним цінником.
Якісна схемотехніка
Серед основних переваг моделі GF A850GF виробник виділяє використання японських високотемпературних конденсаторів, ефективного вентилятора діаметром 140 мм та всіх необхідних заходів захисту (від короткого замикання та перегріву, підвищеної та зниженої напруги, перевантаження по струму та потужності). Для живлення основної шини +12VDC доступні всі наявні 850 Вт, поділ каналами відсутній, що дозволяє використовувати даний БЖ в досить потужних системах з однією топовою відеокартою або двома GPU середнього рівня.
Збільшення шуму при підвищенні навантаження
При цьому вартість моделі в більшості магазинів не перевищує $140, що робить його одним з найдоступніших рішень такого рівня, які можна знайти в роздріб. Основні конкуренти з тієї ж вагової категорії - Chieftec Polaris, Gigabyte P850GM і be quiet! System Power 10. Мабуть, єдиний мінус пристрою полягає в його непропорційній гучності, яка, мабуть, пов'язана з використанням сітківки. При навантаженні в районі 500-550 Вт MSI MPG GF працює тихіше за воду, проте при підвищенні напруги рівень шуму зростає непропорційно: при навантаженні в районі 80% стає шумно, при 95% - досить голосно.
Модификації MSI MPG GF
Ціни на MSI MPG GF |
---|---|---|---|---|
MSI MPG GF A650GF | від 4 217 грн. | 56 пропозицій | ||
MSI MPG GF A750GF | від 4 752 грн. | 28 пропозицій | ||
MSI MPG GF A750GF WHITE | від 5 189 грн. | 34 пропозиції | ||
MSI MPG GF A850GF | від 5 463 грн. | 51 пропозиція |