Блок живлення MSI MAG GLS PCIE5 A1000GLS PCIE5
Відео 1Фото 5
Основне
Потужність1000 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Cybenetics EfficiencyGold
Cybenetics NoiseA
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA11 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Floppy
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V183.3 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V999 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP, UVP, SIP, NLO
Гарантія виробника7 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x150 мм
Офіційний сайтmsi.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Усі ціни 48 →
Блок живлення MSI MAG 1000W PCIE5 (A1000GLS PCIE5) MAG A1000GLS PCIE5
Офіційний партнер MSI
Telemart.ua
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Блок живлення MSI MAG A1000GLS PCIE5 PCIE5 1000W
Серія MAG від MSI — це потужні компоненти, які витримують навіть найінтенсивніші ігрові сесії. Уся лінійка вирізняється міцни... щеми конструкціями з металевою твердістю та чудовим тепловідведенням, що забезпечує стабільність усіх критично важливих ігрових компонентів. MSI MAG A1000GLS PCIE5 — 10000W, повністю модульний блок живлення, 80 PLUS Gold Високоефективний блок живлення для сучасних геймерських та робочих ПК. Підтримує ATX 3.1 та PCIe 5.0, оснащений одним потужним каналом +12В (83,3 А). Повністю модульний дизайн спрощує підключення кабелів і організацію всередині корпусу. Блок живлення забезпечує стабільне живлення сучасних відеокарт та високопродуктивних систем, працює тихо завдяки семіпасивному режиму. Ідеально підходить для потужних систем з сучасними відеокартами та високими навантаженнями.
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
MSI Блок живлення для ПК MSI MAG A1000GLS PCIE5
MTA.uaЗ нами 8 років
Гарантія: 24 міс.
Блок живлення MSI 1000W MAG A1000GLS PCIE5 (MAG A1000GLS PCIE5)
Ці блоки живлення, що підтримують ATX 3.1 і PCIe 5.1 з вбудованими роз'ємами 12V-2x6, створені для легкої роботи з відео... щекартами NVIDIA серії 50 і ПК з штучним інтелектом. Передові теплові рішення забезпечують прохолодну, стабільну та ефективну роботу навіть під великим навантаженням, надаючи надійність і довговічність, необхідні для ігор, стримінгу або завдань на базі штучного інтелекту. Надійна конструкція роз'єму Блок живлення оснащений новітнім роз'ємом 12V-2x6 (H++), розробленим з оптимізованою структурою, що відповідає стандарту PCIe CEM 5.1. Це забезпечує підвищену надійність і безпеку. Він здатний видавати до 600 Вт потужності, що робить його придатним навіть для найвимогливіших висококласних відеокарт. Найкращий блок живлення Він має вихідний порт, який відповідає Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.1, блок живлення може витримувати до 220% загального відхилення потужності та 3-кратне відхилення потужності GPU. Сертифікація Gold Efficiency Ефективність вашого блоку живлення значно впливає на загальне споживання енергії. Сертифікація Gold виділяється як надійний еталон енергоефективності, гарантуючи, що ваш блок живлення забезпечує нижче споживання енергії та працює з вищим рівнем ефективності. Гідродинамічний підшипник Цей блок живлення оснащений 135-міліметровим вентилятором з гідродинамічним підшипником, обраним для збільшення терміну служби вентилятора при збереженні низького рівня шуму. З'єднувальні клеми з мідного сплаву З'єднувальні клеми кабелів виготовлені з мідного сплаву, що забезпечує більшу безпеку блоку живлення при підвищеному струмі. Створено для максимальної безпеки Кабелі блоку живлення, від внутрішніх мідних проводів до зовнішньої оплетки високої щільності, повністю сертифіковані UL, що забезпечує високу безпеку та довговічність. Модульний кабель з рельєфною оболонкою Використання високоякісних матеріалів для підвищення гнучкості та згинання кабелю, а також елегантний матовий чорний дизайн не тільки покращують його зовнішній вигляд, але й значно полегшують та вдосконалюють управління кабелями для користувачів. Організатор кабелів Попередньо встановіть організатор кабелів, щоб зробити їх упорядкування більш зручним. Крім того, положення організатора кабелів можна вільно регулювати за потреби.
Офіційний партнер MSI
Moyo.ua
Гарантія: від виробника
Блок живлення MSI ATX 1000W MAG A1000GLS PCIE5