Блок живлення MSI MAG PCIE5 A850GL
Фото 4 |
MSI MAG PCIE5 A850GL |
|
Потужний та високоефективний комп'ютерний блок живлення наступного покоління із сучасною схемотехнікою, високоефективною напівмостовою схемою з DC-DC-перетворювачами, повністю модульними кабелями, серйозним набором вбудованих захистів та сучасною схемотехнікою. Модель наступного покоління, повністю сумісна з інтерфейсом PCI-E 5.0 і стандартом ATX 3.0. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для живлення високопродуктивних ігрових систем з топовими/передтоповими моделями відеокарт а-ля RTX 4060/4070/4080, оснащених 16-піновим конектором живлення.
Має незвичайну відмінну особливість у вигляді роз'ємів живлення з жовтими контактами на обох кінцях кабелю, по яких чітко видно, чи повністю встромлять кабель живлення чи ні. Це допоможе уникнути поширеної проблеми у вигляді розплавленого 16-контактного роз'єму на відеокартах GeForce RTX 4000. На відміну від оригінального БЖ MSI MAG у MAG PCIE5 виріс ККД, завдяки чому замість бронзового сертифікату якості йому привласнили золотий.
А непотрібні кабелі на прохання покупців тепер можна повністю від'єднати, щоб непотрібна локшина не бовталася всередині корпусу і псувала вид на підсвічування. В іншому спостерігається максимальна схожість із попередником. Усередині пристрою ховається висококласна елементна база з резонансним LLC-перетворювачем, синхронним випрямлячем та DC-DC конвертерами. Широка основна лінія живлення здатна роздати до 100% від загальної потужності БЖ, забезпечуючи стабільне та ефективне енергоживлення навіть дуже потужного та розігнаного заліза рівня Core i9 та GeForce RTX 4080. Також на борту є основні захисні інструменти, включаючи захист від перенапруги, надлишкового струму та замикання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI MAG PCIE5 A850GL
Усі ціни 35 →Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 | 6 099 грн. |
Блок живлення Msi Mag A850GL PCIE5 | 6 207 грн. |
Блок питания Msi Mag A850GL PCIE5 | 6 207 грн. |
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 | 5 764 грн. |
Блок живлення MSI 850W (MAG A850GL PCIE5) | 6 578 грн. |
Модификації MSI MAG PCIE5
Ціни на MSI MAG PCIE5 |
---|---|---|---|---|
MSI MAG PCIE5 A650GL | від 4 224 грн. | 33 пропозиції | ||
MSI MAG PCIE5 A750GL | від 5 363 грн. | 45 пропозицій | ||
MSI MAG PCIE5 A850GL | від 5 595 грн. | 36 пропозицій | ||
MSI MAG PCIE5 A850GL White | від 5 264 грн. | 9 пропозицій |