Протеїн Myprotein Vegan Blend 2.5 кг
Відео 8 |
Myprotein Vegan Blend 2.5 kg 1 кг2.5 кг |
|
Також до складу входить конопляний протеїн.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Myprotein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Myprotein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Myprotein Vegan Blend 2.5 кг
Усі ціни 19 →Протеин MyProtein Vegan Blend 2500 g /75 servings/ Unflavored | 1 649 грн. |
Протеїн MyProtein Vegan Blend 2500 g / 83 servings / Coffe & Walnut | 1 599 грн. |
Комплексний протеїн MYPROTEIN Vegan Blend полуниця 2500г | 2 221 грн. |
Протеин MyProtein Vegan Blend 2500 g /83 servings/ Coffe & Walnut | 1 649 грн. |
Протеин Myprotein Vegan Blend 2500 g / 83 servings / banana | 1 649 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Myprotein Vegan Blend
Ціни на Myprotein Vegan Blend |
---|---|---|---|---|
Myprotein Vegan Blend 1 кг | від 749 грн. | 10 пропозицій | ||
Myprotein Vegan Blend 2.5 кг | від 1 599 грн. | 19 пропозицій |
Рекомендуємо