Протеїн Myprotein Vegan Blend 1 кг
Відео 8 |
Myprotein Vegan Blend 1 kg 1 кг2.5 кг |
|
Також до складу входить конопляний протеїн.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Myprotein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Myprotein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Myprotein Vegan Blend 1 кг
Усі ціни 12 →Протеїн Myprotein Vegan Protein Blend Chocolate 1 кг | 894 грн. |
Протеїн MyProtein Vegan Blend 1000 g / 33 servings / Strawberry | 883 грн. |
Протеин MyProtein Vegan Blend 1000 g /33 servings/ Strawberry | 883 грн. |
Комплексний протеїн MYPROTEIN Vegan Blend банан 1000г | 991 грн. |
Протеин Myprotein Vegan Blend 1000g / 33 servings / Banana | 749 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Myprotein Vegan Blend
Ціни на Myprotein Vegan Blend |
---|---|---|---|---|
Myprotein Vegan Blend 1 кг | від 737 грн. | 12 пропозицій | ||
Myprotein Vegan Blend 2.5 кг | від 1 599 грн. | 19 пропозицій |
Рекомендуємо