Пилосос
Mystery MVC-1125 New
Фото 5 |
Mystery MVC-1125 New 2020 рікHEPA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mystery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mystery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mystery MVC-1125 New
Усі ціни 6 →Пилосос Mystery MVC-1125 New | 1 782 грн. |
MYSTERY MVC-1125 new | 1 990 грн. |
Пылесос Mystery MVC-1125 New | 1 892 грн. |
Пилосос Mystery MVC-1125 New | 2 382 грн. |
Mystery MVC-1125 New MVC-1125New | 1 999 грн. |
Пилосос Mystery MVC-1125 New | 2 239 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →