Спальний мішок Naturehike R350 CNH22SD005
Фото 4 |
Naturehike R350 CNH22SD005 |
|
Кемпінговий спальник-ковдра торгової марки Naturehike - це рішення на стику початкового та середнього цінового сегмента. Модель призначається для застосування в міжсезоння, тобто мінливу осінню або весняну погоду. Вона готова забезпечити комфортне ночівля користувачам при зниженні температур близько до нульових. Так, заявлено, що досвідчені туристи-чоловіки зможуть безпробудно спати на природі при падінні показників на стовпчику термометра до +2 градуса Цельсія, а жінки, новачки та мерзляки - до +6 °C.
В екстрених ситуаціях спальний мішок Naturehike R350 CNH22SD005 може прийти на виручку навіть при морозах -12 °C. Для підвищення зручності експлуатації є не лише звичний захист від закушування тканини блискавкою, а й підголівник, приємна бавовняна підкладка, а також застібка в ногах – дозволить забезпечити провітрювання у теплу погоду. Дві моделі при необхідності можна стебнути в одну двомісну. Окремо варто виділити середню вагу в 1.75 кг при не компактних розмірах в чохлі - 45x27x27 см (виходить об'єм в 33 літри).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.
Купити Naturehike R350 CNH22SD005
Усі ціни 15 →Спальний мішок Naturehike R350 CNH22SD005, бордовий/бежевий (6927595753514 | 1 660 грн. |
Спальный мешок Naturehike R350 CNH22SD005 бордовый/бежевый (6927595753514) | 1 660 грн. |
Спальний мішок Naturehike R350 CNH22SD005, бордовий/бежевий 6927595753514 | 1 660 грн. |
Спальный мешок Naturehike R350 CNH22SD005 Burgundy/Beige (6927595753514) | 1 747 грн. |
Спальный мешок Naturehike R350 CNH22SD005 Burgundy/Beige (6927595753514) 6 | 1 660 грн. |