Спальний мішок Totem Ember Plus (TTS-015-L)
Фото 6 |
Totem Ember Plus |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Totem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Totem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Totem Ember Plus
Усі ціни 52 →Спальный мешок Totem Ember Plus одеяло с капюшоном правый olive 190/75 UTT | 1 441 грн. |
Спальний мішок Totem Ember Plus XXL ковдра лівий olive 220/90 UTTS-015 UTT | 1 742 грн. |
Спальний мішок Totem Ember Plus Olive Right (TTS-014-R) | 1 514 грн. |
Спальный мешок Totem Ember Plus XXL Olive Left (TTS-015-L) TTS-015-L | 1 730 грн. |
Спальний мішок Totem Ember Plus XXL Olive Left (UTTS-015-L) UTTS-015-L | 1 742 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →