Ліхтарик Yajia YJ-2829
Yajia YJ-2829 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yajia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yajia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yajia YJ-2829
Усі ціни 37 →Фонарь аккумуляторный YAJIA (YJ-2829) | 610 грн. |
Yajia YJ-2829 5W+25LED | 465 грн. |
Ліхтар Yajia YJ-2829TP акумуляторний 5 Вт з ручкою для носіння 3 режими 72 | 725 грн. |
Акумуляторний прожектор світлодіодний ліхтарик бездротовий Yajia YJ-2829i | 970 грн. |
Ліхтар Yajia YJ-2829TP акумуляторний 5 Вт із ручкою для носіння 3 режими 7 | 890 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 5 |
Добре дальнє світло, можливість заряджати на пряму з розетки. Не показується, скільки ще просвітить, мало режимів світла (2). |
Ліхтар бомба,але відколи війна продавці припухли з цінами кому війна кому мати рідна .Не стыдно. Гарний у всьому. Невиявивши. Микола Безноско: користуюся Yajia YJ-2829 більше року |
Супер ліхтар, виробникові 5+ Яскравий надійний акамулятор 10 годин без зарядки Німа все працює як заявив виробник Микола Безноско: користуюся Yajia YJ-2829 більше року |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →