Корм для собак Natures Protection Lifestyle Starter For Puppy Salmon with Krill 10 кг (NPLS45683)
Natures Protection Lifestyle Starter For Puppy Salmon with Krill 10 kg
від 3 146 до 3 265 грн.
Закрити
Шапка
Natures Protection Lifestyle Starter For Puppy Salmon with Krill 10 kg 1.5 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Natures Protection 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Natures Protection.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Natures Protection Lifestyle Starter For Puppy Salmon with Krill 10 кг
Усі ціни 6 →Сухий корм для собак Nature's Protection Lifestyle Grain Free Salmon with10 кг, основне годування, гіпоалергенний, турбота про шкіру та шерсть, суперпреміум, Вік - для цуценят та юніорів, велика, середня Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 3 146 грн. |
Корм Nature's Protection Lifestyle Grain Free Salmon with krill Starter FoСтворено ветеринарами і дієтологами з тим, щоб полегшити цуценятам подолання складного періоду відлучення від матері і успішн... щео почати самостійне життя. У складі корму велика кількість білків тваринного походження, які в поєднанні з вуглеводами надають цуценятам необхідну для правильного росту енергію і витривалість. Повнораціонний корм, створений з ретельно відібраних інгредієнтів високої якості, добре перетравлюється Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 2092 Поскаржитись | 3 146 грн. |
Nature's Protection Сухий корм для собак Nature's Protection Lifestyle Gra+ 148 грн бонус, 10 кг, основне годування, гіпоалергенний, турбота про шкіру та шерсть, суперпреміум, Вік - для цуценят та юн... щеіорів, велика, середня Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 3 146 грн. |
Сухий беззерновий корм для цуценят Nature's Protection Lifestyle Grain Fre | 3 146 грн. |
Сухий корм nature's Protection Lifestyle Grain Free with Salmon krill Star | 3 146 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Сухий корм для собак Nature's Protection Lifestyle Grain Безкоштовний яблу | 3 265 грн. | Продавець: ВІХА |
Серія Natures Protection Lifestyle
від 553 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось 41%, картопля, пташині жири, гороховий білок, горох, жом буряків, суперпреміум
від 3 324 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, картопляні пластівці, жир, горох, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 2 576 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось 41%, картопля, пташині жири, гороховий білок, горох, жом буряків, суперпреміум
від 135 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: кролик 50.8%, вуха кролика 38%, клас: суперпреміум
від 2 428 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 42%, картопля, гороховий білок, батат, пташині жири, горох, суперпреміум
від 3 565 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопляні пластівці, горох, жир, батат, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 686 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жири, жом буряків, дріжджі, суперпреміум
від 170 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка 45.8%, вуха кролика 45%, клас: суперпреміум
від 613 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 42%, картопля, гороховий білок, батат, пташині жири, горох, суперпреміум
від 601 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопляні пластівці, горох, жир, батат, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 149 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: тріска 54.8%, м'ясо птиці 30%, крохмаль 6%, суперпреміум
від 155 грн.
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: качка 71.8%, тріска 20%, клас: суперпреміум
від 162 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: кроляче м'ясо 54.8%, риба 30%, крохмаль 6%, суперпреміум
від 3 146 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, в составе: лосось, сушена картопля, батат, жир птиці, борошно з криля, горох, клас: суперпреміум
від 177 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки 91.8%, гліцерин 5%, крохмаль 2%, суперпреміум
від 123 грн.
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: біла риба, картопляні пластівці, крохмаль, борошно, масло лосося, клас: суперпреміум
від 207 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось 41%, картопля, пташині жири, гороховий білок, горох, жом буряків, суперпреміум
від 477 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, в составе: лосось, сушена картопля, батат, жир птиці, борошно з криля, горох, клас: суперпреміум
від 197 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 10 років, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: лосось 39%, сушена картопля, гороховий білок, батат, горох, жири, суперпреміум
від 163 грн.
ласощі, палички, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 4 місяців, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, гіпоалергенний, в составе: біла риба 24%, картопляний крохмаль, борошно з пір'я, горох, водорості, клас: суперпреміум
Модификації Natures Protection Lifestyle Starter For Puppy Salmon with Krill
Ціни на Natures Protection Lifestyle Starter For Puppy Salmon with Krill |
---|---|---|---|---|
Natures Protection Lifestyle Starter For Puppy Salmon with Krill 1.5 кг | від 477 грн. | 7 пропозицій | ||
Natures Protection Lifestyle Starter For Puppy Salmon with Krill 10 кг | від 3 146 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 113 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 865 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 181 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 2 767 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо ягняти, м'ясо ягняти, рис бальдо, маїс, жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 129 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 210 грн.
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 3 100 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 2 775 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, горох, батат, жир, буряк, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, горох, ячмінь, буряк, жир, клас: суперпреміум
від 3 070 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 3 190 грн.
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 006 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум