Корм для собак Natures Protection Veterinary Diet Dermatosis 1.5 кг (NPSCVET47580)
Natures Protection Veterinary Diet Dermatosis 1.5 kg 1.5 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Natures Protection 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Natures Protection.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Natures Protection Veterinary Diet Dermatosis 1.5 кг
Сухий корм для собак Nature's Protection VD Dermatosis Salmon Adult All Br | 905 грн. |
Nature's Protection Сухий корм для собак Nature's Protection VD Dermatosis | 905 грн. |
Ветеринарний дієтичний корм Nature's Protection для здоров'я шкіри та шерс | 905 грн. |
Сухий корм для собак Nature's Protection VD Dermatosis Salmon Adult All Br | 1 035 грн. |
Ключевые особенности рациона:
- белок лосося восстанавливает поврежденный кожный барьер и способствует здоровому росту волос
- цинк поддерживает процесс заживления воспалений кожи, зуда и покраснений
- MicroZeoGen для детоксикации организма и укрепления иммунной системы
- жирные кислоты омега-3 могут помочь поддержать общее состояние здоровья и уменьшить воспаление
- жирные кислоты омега-6 защищают организм от проникновения внешних факторов
Модификації Natures Protection Veterinary Diet Dermatosis
Ціни на Natures Protection Veterinary Diet Dermatosis |
---|---|---|---|---|
Natures Protection Veterinary Diet Dermatosis 1.5 кг | від 905 грн. | 4 пропозиції | ||
Natures Protection Veterinary Diet Dermatosis 10 кг | від 4 861 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →