Рушникосушарка Navin Camellia E L 480x800 12-007130-4880
Фото 100 | від 2 090 до 4 610 грн. Порівняти ціни 41 →Тип:електричний, об'ємна драбинка Потужність:102 Вт Функції:терморегулятор |
Модифікації Navin Camellia E 18
Характеристики
Navin Camellia E L 480x800 12-007130-4880 |
|
Рушникосушарка може продаватися з терморегулятором або без нього. Підключення до мережі з лівого боку
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Camellia E L 480x800 12-007130-4880
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка електрична Navin Камелія 480x800 10-007120-4880 ліва | 4 390 грн. |
Полотенцесушитель Камелия 480х800 левый 10-007120-4880 | 4 390 грн. |
Navin Navin Камелия 480х800 (10-007120-4880) 10-007120-4880 | 4 390 грн. |
Електрична рушникосушка Navin Камелія 480x800 Л з кнопкою 10-007120-4880 | 4 390 грн. |
Navin Рушникосушарка електрична Navin Камелія 480х800 ліва 10-007120-4880 | 4 390 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
+ До корпусу не прилипає магніт, швидше за все нержавіюча сталь;
+ Якісно виточені деталі кріплення, також з нержавіючої сталі; + дуже низьке споживання електроенергії в спячому режимі; - на закругленому корпусі поставили плоску заглушку, по краях все торкати (фото 6);
- в одному місці схоже як відшарувалося хромове покриття з гострими краями, можна порізатися або зіпсувати рушник (фото 7); - як не намагався, так і не вдалося остаточно закрити кінцеву заглушку в одному місці (фото 8); - під час роботи чутний високочастотний писк, що випромінюється від нагрівального елемента, але не критичний; Ihor: користуюся Navin Camellia E L Sensor 300x800 10-007133-3680 менше місяця |
Додати відгук
Рекомендуємо
У цілому хороша сушарка, але є недоліки.