Рушникосушарка Navin Creative 600x530 (00-002021-5060)
від 4 590 грн. Порівняти ціни 2 → |
Модифікації Navin Creative 1
Характеристики
Navin Creative 600x530 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки Navin :
- Різьбове з'єднання G1/2"
Де купити Navin Creative 600x530
Полотенцесушитель Креатив 500х600 00-002021-5060 | 4 590 грн. |
Водяна рушникосушарка NAVIN КРЕАТИВ 500х600 (00-002021-5060) | 4 590 грн. |
Закрити
Рекомендуємо