Набір інструментів NEO 10-062
Фото 13 |
NEO 10-062 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 10-062
Усі ціни 14 →Набір інструментів головки змінні NEO Tools (1/2", 1/4", 94 шт.) 10-062 | 4 800 грн. |
Набір торцевих головок NEO Tools, 94шт, 1/2", 1/4", CrV, кейс (10-062) 10- | 4 745 грн. |
Набор инструментов Neo Tools 10-062 | 3 944 грн. |
Набір торцевих головок NEO Tools, 94шт, 1/2", 1/4", CrV, кейс (10-062) | 4 745 грн. |
Набор инструмента Neo Tools, Набор торцевых головок, 94шт, 1/2", 1/4", CrV | 4 216 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →