Набір інструментів NEO 08-945
![]() |
NEO 08-945 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 08-945
Усі ціни 15 →Набір інструментів Neo Tools 143 од. (08-945) 08-945 | 9 609 грн. | ![]() |
Набір інструментів Neo Tools 08-945 (143 од., універсальний, кейс) | 13 107 грн. |
| 8 125 грн. | ![]() |
Neo Tools Набір інструменту, 143 од., універсальний, кейс 08-945 | 8 247 грн. |
| 9 609 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →