Набір інструментів NEO 04-143
NEO 04-143 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 04-143
Усі ціни 21 →Набор отверток Neo Tools 04-143 | 1 391 грн. |
NEO 1000 В, 9 шт (04-143) | 1 634 грн. |
Набір викруток NEO 1000В 9шт (04-143) | 1 515 грн. |
Neo Tools Neo Tools 04-143 | 1 634 грн. |
Набір викруток NEO, для роботи під напругою 1000 В (04-143) | 1 634 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →