Набір інструментів NEO 10-066
Фото 13 |
NEO 10-066 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 10-066
Усі ціни 15 →Набір інструментів головки змінні NEO Tools (1/2", 1/4", 110 шт.) 10-066 | 5 530 грн. |
Набір торцевих головок NEO Tools, 110шт, 1/2", 1/4", CrV, кейс (10-066) 10 | 5 533 грн. |
Набор инструментов Neo Tools 10-066 | 4 358 грн. |
Набір торцевих головок NEO Tools, 110шт, 1/2", 1/4", CrV, кейс (10-066) | 5 533 грн. |
Набор инструмента Neo Tools, Набор торцевых головок, 110шт, 1/2", 1/4", Cr | 4 871 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →