Крісло NEO 63-177
![]() |
NEO 63-177 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 63-177
Усі ціни 13 →Neo Tools 63-177 | 1 651 грн. | ![]() |
Стілець розкладний Neo Tools, 80x70x80см, до 120кг, 3.9кг, чохол 63-177 | 2 049 грн. | ![]() |
| 1 759 грн. | ![]() |
Neo Tools Стілець розкладний Neo Tools, 80x70x80см, до 120кг, 3.9кг, чохол 63-177 | 1 680 грн. |
| 1 759 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →