Садові ножиці NEO 63-901
![]() |
NEO 63-901 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 63-901
Усі ціни 9 →Neo Tools 63-901 | 849 грн. | ![]() |
Ножиці Neo Tools для різання підлогових покриттів, довжина 255 мм 63-901 | 889 грн. | ![]() |
Neo Tools 63-901 — Ножиці для різання підлогових покриттів, нержавіюча сталь, 255мм | 929 грн. |
| 889 грн. | ![]() |
| 889 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →