Ящик для інструменту Ultra 7402342
Відео 1Фото 8 |
Ultra 7402342 |
|
В конструкції передбачені отвори для навісного замку. Органайзер знімний для більшої зручності, розташований на кришці зовні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ultra 7402342
Усі ціни 7 →Ultra с съёмным органайзером Profi 560x280x250мм (7402342) | 1 735 грн. |
Ящик для інструменту зі зйомним органайзером Ultra Profi 560x280x250мм (74 | 1 517 грн. |
Ultra Ящик для инструмента Ultra с съемным органайзером Profi 560?280?250 | 1 785 грн. |
Ящик для інструменту Ultra з знімним органайзером Profi 560×280×250мм 7402 | 1 785 грн. |
Ящик для інструменту Ultra зі знімним органайзером Profi 560 х 280 х 250 м | 1 785 грн. |
Ящик для інструментів зі знімним органайзером Profi 560280250мм ULTRA (740 | 1 785 грн. |
Ящик для інструменту Ultra з знімним органайзером Profi 560280250мм 740234 | 1 785 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →