Ящик для інструменту Haisser 90075
Фото 4 |
Haisser 90075 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 90075
Усі ціни 8 →Ящик для инструмента Haisser Formula S700 Carbo Alu 90075 (113434) | 1 237 грн. |
Скринька для інстр. 27" Formula S700 Carbo Alu HAISSER (90075) | 1 550 грн. |
Ящик для інструменту Haisser 27" Formula S700 Carbo Alu (90075) 113434 | 1 411 грн. |
Haisser 27" Formula S700 Carbo Alu Red (5901238232049) 27\"FormulaS700Carb | 1 549 грн. |
Ящик для інструментів 27" Formula S700 Carbo Alu red Haisser 90075 | 1 400 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →