Сонячна панель NEO 90-144 200 Вт
Фото 7 |
NEO 90-144 200 Вт 100 Вт200 Вт |
|
Гнучка конструкція. З'єднувач MC4, кабель у комплекті. Клас вологостійкості IP67.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 90-144 200 Вт
Neo Tools 90-144 | 18 345 грн. |
Сонячна панель Neo Tools, 200Вт (90-144) | 17 229 грн. |
Neo Tools Портативний зарядний пристрій сонячна панель, 200Вт, 4.2кг 90-14 | 15 380 грн. |
Гнучка сонячна панель NEO Tools 200 Вт | 16 598 грн. |
Модификації NEO 90-144
Ціни на NEO 90-144 |
---|---|---|---|---|
NEO 90-143 100 Вт | від 6 393 грн. | 30 пропозицій | ||
NEO 90-144 200 Вт | від 15 380 грн. | 4 пропозиції |