Сонячна панель EcoFlow 220W Bifacial Portable Solar Panel 220 Вт
Відео 17Фото 11 |
EcoFlow 220W Bifacial Portable Solar Panel 220 Вт |
|
Конектор МС4. Bifacial технологія – передня сторона виробляє до 220Вт, а задня – до 155Вт. Клас вологостійкості IP68.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EcoFlow 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EcoFlow.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EcoFlow 220W Bifacial Portable Solar Panel 220 Вт
Усі ціни 56 →EcoFlow EcoFlow 220W Solar Panel Solar220W | 21 999 грн. |
Солнечная панель EcoFlow 220W Solar Panel (Solar220W) 129795 | 21 999 грн. |
Сонячна панель EcoFlow 220W Solar Panel (Solar220W) | 18 760 грн. |
Солнечная панель EcoFlow 220 Вт (Solar220W) Solar220W | 21 999 грн. |
Портативна сонячна панель EcoFlow 220W Solar Panel, 220 Вт Solar220W | 18 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди