Сонячна панель NEO 90-143 100 Вт
Фото 7 |
NEO 90-143 100 Вт 100 Вт200 Вт |
|
Гнучка конструкція. З'єднувач MC4, кабель у комплекті. Клас вологостійкості IP67.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 90-143 100 Вт
Усі ціни 29 →Neo Tools Neo Tools Neo 100W 90-143 | 11 148 грн. |
Солнечное зарядное устройство Neo Tools 90-143 129653 | 7 645 грн. |
Портативний зарядний пристрій Neo Tools сонячна панель, напівгнучка структ | 8 400 грн. |
Neo Tools 90-143 | 9 800 грн. |
Neo Tools сонячна панель, напівгнучка структура, 100 Вт (90-143) | 8 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації NEO 90-143
Ціни на NEO 90-143 |
---|---|---|---|---|
NEO 90-143 100 Вт | від 6 393 грн. | 29 пропозицій | ||
NEO 90-144 200 Вт | від 16 598 грн. | 3 пропозиції |