Сонячна панель Jackery Solar Saga 100W 100 Вт
Відео 17Фото 10 |
Jackery Solar Saga 100W 100 Вт |
|
ETFE покриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jackery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jackery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jackery Solar Saga 100W 100 Вт
Усі ціни 26 →Складная солнечная панель Jackery SolarSaga 100 142852 | 5 999 грн. |
Jackery Jackery SolarSaga 100W | 11 880 грн. |
Сонячна панель Jackery SolarSaga 100W 1386129 | 14 999 грн. |
Сонячна батарея Jackery SolarSaga 100W | 9 999 грн. |
Сонячна панель Jackery Solar Saga 100W (HTO587) | 11 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди