Прожектор NEO 99-049
Фото 3 |
NEO 99-049 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 99-049
Усі ціни 19 →Neo Tools 99-049 | 985 грн. |
Прожектор Neo Tools, алюміній, 220, 30Вт, 2400 люмен, SMD LED, кабель 0.15 | 935 грн. |
Neo Tools Neo Tools 99-049 | 935 грн. |
Прожектор Neo Tools, 2400 люмен, 30Вт, IP65 (99-049) | 935 грн. |
Вуличний прожектор NEO Tools LED 30W SMD с датчиком движения (99-049) | 985 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →