Матрац Neolux Magnat 3D 80х190
від 4 206 до 6 300 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 110 кг Висота:22 см |
Модифікації Neolux Magnat 3D 12
Характеристики
Neolux Magnat 3D 80х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Neolux Magnat 3D 80х190:
- Чохол – жаккард
Де купити Neolux Magnat 3D 80х190
Сортувати
Матрас Neolux Магнат 3D 80х190 | 4 607 грн. |
Матрац пружинний Magnat зима-літо 3D (Магнат зима-літо 3D) 80x190 | 5 235 грн. |
Матрас Neolux Магнат 3D ультра 80х190 | 4 206 грн. |
Матрац пружинний Magnat ultra зима-літо 3D (Магнат ультра зима-літо 3D) 80 | 5 019 грн. |
Матрац пружинний Magnat ultra cocos зима-літо 3D (Магнат ультра кокос зима | 5 368 грн. |
Матрац пружинний Magnat latex cocos зима-літо 3D (Магнат латекс кокос зима | 6 300 грн. |
Закрити
Рекомендуємо