Табурет NEREST NR-024
NEREST NR-024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEREST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEREST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEREST NR-024
Стул раскладной NeRest NR-024 MT зеленый (48202111006121) | 348 грн. |
Стілець розкладний NeRest NR-024 MT (4820211100612) | 348 грн. |
Стілець розкладний NR-024 MT NeRest | 348 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →