Кавоварка Nespresso Vertuo Next ENV120 Black чорний (ENV 120.BM)
Фото 6 |
Nespresso Vertuo Next ENV120 Black чорний |
|
П'ять програмованих варіантів обсягу. Захист від дітей.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nespresso Vertuo Next ENV120 Black чорний
Усі ціни 6 →Капсульна кавоварка еспресо Delonghi Nespresso Vertuo Next ENV120.BM | 4 500 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Delonghi Nespresso Vertuo Next ENV120.BM | 4 928 грн. |
Кавоварка DeLonghi Nespresso Vertuo Next Env 120.BM | 6 094 грн. |
Delonghi ENV120.BM | 4 200 грн. |
Капсульна кавоварка DE LONGHI-NESPRESSO Vertuo Next ENV120.BM Чорна | 4 940 грн. |
Nespresso Vertuo XN910 | 9 618 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →