Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Витратні матеріали   /   Картриджі   /   Newtone

Картридж Newtone LC17E

Фото - Картридж Newtone LC17E
Newtone LC17E
Тип принтера / БФП
лазерний
Колір
чорний
Ресурс
2500 сторінок
Сумісність
HP LaserJet 1160, 1320, 3390, 3392
Дата додавання на E-Katalog
липень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newtone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newtone.

Купити Newtone LC17E

Усі ціни 18 →

Картридж NewTone для HP LJ 1160/1320 (LC17E) LC17E

+ 15 балів ITbox, лазерний, неоригінальний, Black, Сумісність - HP
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
569 грн.

NewTone LC17E

Картридж NewTone HP LJ 1160/1320 (LC17E) Ресурс картриджа NewTone HP LJ 1160/1320 (LC17E) - 2500 аркушів, при 5% заповненн... щеі. Якість друку і ресурс тестуються за міжнародним стандартом STMC. Сумісні моделі з NewTone HP LJ 1160/1320 (LC17E) : HP LJ 1160/1320
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
631 грн.

Картридж NewTone для HP LJ 1160/1320 (LC17E) LC17E

лазерний, неоригінальний, Black, Сумісність - HP
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Картридж NewTone для HP LJ 1160/1320 (LC17E) LC17E

Картридж NewTone HP LJ 1160/1320 (LC17E)Ресурс картриджа NewTone HP LJ 1160/1320 (LC17E) - 2500 аркушів, при 5% заповненні. Я... щекість друку і ресурс тестуються за міжнародним стандартомSTMC.Сумісні моделі з NewTone HP LJ 1160/1320 (LC17E) :HP LJ 1160/1320
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись

NewTone Картридж для принтера NewTone LC17E

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
639 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на Newtone LC17E