Трансмісійне мастило Nissan Matic Fluid D 4 л (KLE22-00004)
Відео 2 |
Nissan Matic Fluid D 4L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nissan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nissan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nissan Matic Fluid D 4 л
Усі ціни 8 →Nissan ATF Matic Fluid D (4л) | 2 234 грн. |
Трансмиссионное масло Nissan ATF Matic-D (4л.) KLE2200004 | 2 050 грн. |
Олива трансмісійна синтетична NISSAN ATF Matic Fluid D, 4л (KLE22-00004) K | 1 956 грн. |
Трансмиссионное масло Nissan Matic Fluid - D (Канистра 4л) KLE2200004 | 2 109 грн. |
Nissan ATF Matic Fluid D (4л) | 2 232 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Nissan Matic Fluid D
Ціни на Nissan Matic Fluid D |
---|---|---|---|---|
Nissan Matic Fluid D 1 л | від 355 грн. | 20 пропозицій | ||
Nissan Matic Fluid D 4 л | від 1 956 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →