Кнопковий телефон Nokia 2720 Fold 0 Б
Відео 24Фото 4 | REF 1 650 грн. Купити! Мобільний телефон Nokia 2720 fold classic black (00432-031)Маркетплейс: Rozetka.ua AdlerorShopЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись в списокмої списки |
Nokia 2720 Fold 0 Б
Екран:1.8 ", 160x120
Камера:1.3 МП
Акумулятор:860 мАгод, знімний
Вага:90 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Nokia кнопкові телефониПорівняти в таблиці →
від 621 грн.
1SIM, 1.77 ", 113 ppi, пропрієтарна, без microSD, зарядка: 800 мАгод, знімна батарея, 74 г
від 1 453 грн.
1SIM, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, захист IP52, зарядка: 1450 мАгод, знімна батарея, 106 г
від 575 грн.
1SIM, 1.8 ", 111 ppi, пропрієтарна, без microSD, захист IP52, зарядка: 1000 мАгод, знімна батарея, 79 г
від 1 600 грн.
для літніх людей, 1SIM, 2.8 ", 143 ppi, KaiOS, Unisoc T107, камера: 0.3 МП, екстрена кнопка, зарядка: 1450 мАгод, знімна батарея, 123 г
від 650 грн.
1.8 ", 111 ppi, пропрієтарна, без microSD, захист IP52, зарядка: 1000 мАгод, знімна батарея, 79 г
від 1 299 грн.
1SIM, 2 ", пропрієтарна, камера: 2 МП, зарядка: 860 мАгод, знімна батарея, 91 г
від 1 957 грн.
2.8 ", 143 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 1150 мАгод, знімна батарея
від 2 454 грн.
1SIM, 2.8 ", 143 ppi, Symbian, 0.1 ГБ, ОЗП 0.04 ГБ, Unisoc T107, камера: 0.3 МП, зарядка: 1450 мАгод, знімна батарея, 107 г
від 3 499 грн.
1SIM, 2.2 ", пропрієтарна, камера: 5 МП, зарядка: 960 мАгод, знімна батарея, 116 г
від 1 549 грн.
1SIM, 2.4 ", 166 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 1020 мАгод, знімна батарея
від 2 399 грн.
2.8 ", 143 ppi, пропрієтарна, камера: 2 МП, зарядка: 1200 мАгод, знімна батарея, 92 г
від 1 810 грн.
1SIM, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 1150 мАгод, знімна батарея, 90 г
від 1 398 грн.
1SIM, компактний, 3.2 ", 229 ppi, 60 Гц, Symbian, ОЗП 0.1 ГБ, камера: 3.2 МП, зарядка: 1320 мАгод, 109 г
від 999 грн.
1SIM, 2 ", пропрієтарна, камера: 2 МП, зарядка: 1020 мАгод, знімна батарея, 88 г
від 849 грн.
1.8 ", 111 ppi, пропрієтарна, захист IP52, зарядка: 1000 мАгод, знімна батарея, 79 г
1SIM, 1.8 ", 111 ppi, пропрієтарна, ОЗП 0.04 ГБ, Mediatek MT6261D, без microSD, зарядка: 800 мАгод, знімна батарея, 70 г
від 777 грн.
1.77 ", 113 ppi, пропрієтарна, камера: 0.08 МП, зарядка: 800 мАгод, знімна батарея, 75 г
від 1 450 грн.
1SIM, 2 ", пропрієтарна, камера: 1.92 МП, зарядка: 860 мАгод, знімна батарея, 71 г
1SIM, пропрієтарна, камера: 1.3 МП, без microSD, зарядка: 850 мАгод, знімна батарея, 99 г
anonim
11 грудня 2019, 08:30
Нет входящего звонка #
Перестал звонить при входящем вызове, в настройках все проверили стоит мелодия, режим не без звука. В чем может быть причина подскажите.
Показано 3 із 30 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
распаковка nokia 2720 fold
3 січня 201538 072 перегляда
NOKIA 2720 2009 OLD STOCK [UNBOXING] -всё по Классике
11 грудня 2019337 переглядів
Годы спустя. Обзор Nokia 6650
20 травня 20191 210 переглядів
Nokia 2720 Flip обзор смартфона-раскладушки. / QUKE.RU /
17 жовтня 2019177 759 переглядів
Nokia 2720 fold review | Nokia 2720 fold ringtones | Nokia 2720 fold in 2023
20 жовтня 20232 857 переглядів
Nokia 2720 Fold vs 7510 Supernova Incoming & Outgoing calls
20 жовтня 2022425 переглядів
Nokia 2720 Flip 4GB Snapdragon Dual Sim #short #viral #nokia
24 грудня 20215 362 перегляда
Nokia 1616 vs Nokia 5000d and Nokia 2720 Fold - Speed test
2 серпня 2021144 перегляда
Nokia 2720 fold (TIM Italy version) Startup/shutdown
24 лютого 2023219 переглядів
Review of Nokia 2720 Fold Mobile Phone from 2009 - ringtones & games
22 листопада 20201 125 переглядів
Nokia 2720 fold ringtones
12 квітня 20191 180 переглядів
Nokia 2720 Fold Classic Unlocked Phone Camera Bluetooth and Speakerphone
1 травня 2021255 переглядів
Nokia 2720 fold (RM-519) bootanimation and shutdown
11 серпня 20212 494 перегляда
Nokia 2720 Fold - Charging
26 серпня 2021214 переглядів
Nokia 2720 fold ringtones [DOWNLOAD LINK IN DESCRIPTION]
18 червня 20192 084 перегляда
Nokia 7020 & 2720 fold Incoming Calls
2 травня 202216 382 перегляда
Nokia 2720 Fold incoming call (With ID)
12 липня 202039 935 переглядів
Nokia 2720 Fold ringtones & alert tones
20 липня 20201 326 переглядів
Nokia 2720 Fold
24 травня 20211 108 переглядів
Nokia 2720 Flip: Why fold when you can flip?
7 вересня 2019357 137 переглядів
Nokia 2720 stress test
17 січня 20119 206 переглядів
Nokia 2720 Fold - Tania klapka z podstawowymi funkcjonalnościami | odc. 62
19 грудня 2021338 переглядів
Краш-тест Nokia 2720
17 січня 201110 461 перегляд
видео достаем из коробки Nokia 2720 fold
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 32 270 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 801 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 617 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 21 198 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 263 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 429 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 907 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г