Смартфон Nokia G21 64 ГБ
Відео 32Фото 14 |
Цілком рядовий смартфон з бюджетних верств суспільства мобільних пристроїв. Лицьову панель гаджета займає 6.5-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю відображуваної картинки 1600х720 пікселів. З примітного в екрані реалізували адаптивну частоту розгортки 60-90 Гц. "Залізне" серце моделі - восьмиядерний процесор Unisoc Tiger T606, що підкріплюється 4 ГБ оперативної пам'яті і внутрішнім сховищем на 64 ГБ.
За потреби ємність штатного накопичувача може бути розширена зовнішніми засобами (карткою microSD). Смартфон має на меті виконання будь-яких повсякденних завдань без претензії на високі навантаження. Фотографує Nokia G21 64GB на потрійну основну камеру формату 50 + 2 + 2 МП та фронталку з роздільною здатністю 8 МП у краплеподібному вирізі екрану. Модель обладнали NFC-чіпом, бічним дактилоскопічним сканером, ємною акумуляторною батареєю на 5050 мАгод за допомогою прискореної провідної зарядки (18 Вт). При цьому "з коробки" смартфон комплектується зарядним блочком лише на 10 Вт. Поставляється апарат з попередньо встановленою системою Android 11 з гарантованими оновленнями ОС до двох наступних версій «зеленого дроїда».
Купити Nokia G21 64 ГБ
Усі ціни 26 →Nokia G21 TA-1418 DS 4/64GB BLUE | 4 599 грн. |
Смартфон Nokia G21 4/64 Gb Nordic Blue Approved Вітринний зразок | 3 876 грн. |
Nokia G21 4/64Gb Dusk | 4 499 грн. |
Смартфон Nokia G21 4/64 Gb Nordic Blue Approved Витринный образец | 3 837 грн. |
Nokia G21 4/64GB Nordic Blue Nokia G21 (TA-1418) 4/64Gb DS Nordic Blue NFC | 5 199 грн. |
Модификації Nokia G21
Ціни на Nokia G21 |
---|---|---|---|---|
Nokia G21 64 ГБ | від 3 837 грн. | 26 пропозицій | ||
Nokia G21 128 ГБ | від 5 312 грн. | 19 пропозицій |