Смартфон Nokia G22 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 5Фото 11 |
Бюджетний смартфон з високим рівнем ремонту. Причому для ремонту його навіть необов'язково нести до сервісного центру — все необхідне для цього можна купити на ресурсі iFixit та полагодити апарат власноруч. Так, акумулятор у смартфоні змінюється буквально за 5 хв, а дисплейний блок - за 20 хв. Дисплей у Nokia G22 128 GB має розміри по діагоналі 6.5 дюймів і має краплеподібну «викрійку» під потреби об'єктиву 8 МП селфі-камери.
Частота оновлення у дисплея підвищена до 90 Гц, а ось його роздільна здатність невелика - 1600х720 пікселів. У смартфоні встановлений процесор початкового рівня Unisoc Tiger T606, який заточений під вирішення завдань повсякденного характеру без високих навантажень. Оперативної пам'яті моделі є 4 ГБ, місткість внутрішнього сховища даних становить 128 ГБ. Окремо від двох "симок" передбачається слот розширення під картку microSD. Фотоскладову смартфона представляє потрійна камера з провідним сенсором зображення на 50 МП. Енергетичну незалежність пристрою забезпечується акумулятором ємністю 5050 мАгод із функцією прискореної провідної зарядки (20 Вт). Також у смартфон не забули встановити NFC-чип для безконтактних платежів.
Купити Nokia G22 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 87 →Nokia G22 4/128Gb DS Grey | 4 499 грн. |
Смартфон Nokia G22 4/128GB Dual Sim Grey Nokia G22 4/128GB DS Grey | 4 268 грн. |
Смартфон Nokia G22 4/128GB Meteor Grey | 4 499 грн. |
Смартфон Nokia G22 4/128Gb Dual Grey (UA UCRF) | 4 499 грн. |
Смартфон Nokia G22 4/128GB Dual Sim Blue Nokia G22 4/128GB DS Blue | 4 287 грн. |
Непоганий процесор, швидка пам'ять, акб За такі гроші у принципі нормальний.
Але краще додати пару тисяч, і купити щось краще.
Як на мене, купляти китайські телефони враховуючи що китай комуністичний, підтримує і допомає росії це не ок. Особисто для себе я вирішив що більше нічого китайського в житті я не буду купляти
1000%
Бери Sigma, наш виробник
лол, а детали они на марсе берут:)?
-_- с кукухой всё ок?)) Решил не покупать китайское?) Ты решил отказаться от цифровой техники как таковой в принципе?))
С кукухой всё ок спрашивать с таких болванов? ))) |
Модификації Nokia G22
Ціни на Nokia G22 |
---|---|---|---|---|
Nokia G22 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Nokia G22 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 113 грн. | 88 пропозицій | ||
Nokia G22 256 ГБ / 6 ГБ | від 5 199 грн. | 9 пропозицій |
Або подібні до них телефони.