Кнопковий телефон Nokia 150 2023 1 SIM
Фото 7 |
Nokia 150 2023 1 SIM
1 SIM2 SIM
Екран:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Пам'ять:+ карта пам'яті
Камера:0.3 МП
Акумулятор:1450 мАгод, знімний
Вага:106 г
Контактна книга на 2000 записів.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Nokia 150 2023 1 SIM
Усі ціни 34 →Nokia 150 2023 Black | 1 649 грн. |
Мобільний телефон Nokia 150 2023 Black | 1 717 грн. |
Мобильный телефон Nokia 150 2023 Black | 1 570 грн. |
Мобільний телефон Nokia 150 2023 Blue | 1 649 грн. |
Nokia Мобільний телефон Nokia 150 2023 Blue | 1 649 грн. |
ще 20 пропозицій
Чергова модель на S30+, нічим не відрізняється від того, що вже багато років випускали до цього, самий базовий набір функцій (до старого S40 йому далеко) зате працює спритно, камера для галочки але добре що є, гучний динамік хоч і не дуже якісний, багато функцій не працюють якщо не вставити карту пам'яті, верхній ряд кнопок та хрестовина пластикові, цифровий блок гумовий Великі клавіші, гарне підсвічування
Відносно гучний динамік Швидко працює Симпатичний зовнішній вигляд Великий екран як для дзвонилки Заряду за дуже активного використання вистачає на три дні мінімум Убогий функціонал платформи S30+
Дуже маленький вбудований накопичувач Під невеликими кутами екран вицвітає Немає клавіш для керування гучністю Не можна регулювати розмір шрифту (хоча стандартного розміру достатньо), але все ж таки мінус Danylo Volochai: користуюся Nokia 150 2023 Dual менше місяця |
Додати відгук
Модификації Nokia 150 2023
Ціни на Nokia 150 2023 |
---|---|---|---|---|
Nokia 150 2023 1 SIM | від 1 453 грн. | 34 пропозиції | ||
Nokia 150 2023 2 SIM | від 1 409 грн. | 62 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →