Комплексна амінокислота Now Amino Complete Caps 120 cap
Now Amino Complete Caps 120 cap 120 шт360 шт |
|
Харчова добавка виробника Now - це амінокислотний комплекс в зручній для прийому капсульованої формі випуску. У продажу зустрічається й інша варіація фасування, а саме банку на 360 капсул, яка обійдеться покупцеві трохи дешевше, в перерахунку на 1 г продукту. Спортпіт містить як білок, так і суміш джерел амінокислот і окремі органічні сполуки аргініну, глутаміну і т.д. Комплекс Now Amino Complete Caps 120 cap забезпечить надходження в організм повного амінокислотного набору, включаючи всі незамінні амінокислоти.
З них на BCAA припадає 0.5 грама на денну порцію, яка включає 4 капсули. Відповідно банки на 120 шт повинно вистачити на 30 днів. До додаткових корисних компонентів цієї добавки відноситься вітамін B6. Важливим підтвердженням високої якості продукту виступає наявність різних сертифікатів, включаючи Trusted by Sport і GMP. Наприклад, останній підтверджує, що спортпіт виготовлений на підприємстві, на якому дотримуються всі норми чистоти і безпеки, актуальні для виробництва лікарських препаратів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Now 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Now.
Купити Now Amino Complete Caps 120 cap
Усі ціни 8 →Now Foods Amino Complete 120 caps | 602 грн. |
Now Foods Amino Complete 120 caps | 599 грн. |
Аминокислота NOW Sports Amino Complete, 120 капсул CN1210 | 605 грн. |
Амінокислота Now Foods Комплекс Амінокислот, Sports, Amino Complete, 120 в | 592 грн. |
Now Foods Амінокислота Now Foods Комплекс Амінокислот, Sports, Amino Compl | 592 грн. |
Модификації Now Amino Complete Caps 120 cap
Ціни на Now Amino Complete Caps 120 cap |
---|---|---|---|---|
Now Amino Complete Caps 120 cap | від 502 грн. | 8 пропозицій | ||
Now Amino Complete Caps 360 cap | від 1 433 грн. | 11 пропозицій |