Пилосос
Numatic George GVE370
Відео 22Фото 7 |
Numatic George GVE370 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Numatic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Numatic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Numatic George GVE370
Усі ціни 32 →Пилосос Numatic George Gve 370 | 21 842 грн. |
Миючий пилосос Numatic George GVE 370 | 19 180 грн. |
Пилосос Numatic George Gve 370 Piorący I Do Dezynfekcji | 20 746 грн. |
Моющий пылесос Numatic George GVE 370 | 19 583 грн. |
Numatic George Gve 370 Piorący I Do Dezynfekcji | 20 240 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →