Корм для собак Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult 5.4 кг
Товар застарів 2 588 грн. Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 5.4; Вік: дорослі; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Nutram →
від 3 088 грн.
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 2 246 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, в составе: індичка, рис, курячий жир, ягня, горох, яблучна м'якоть, олія, клас: холістик
від 2 340 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 2 100 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, курячий жир, яблучна м'якоть, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 2 350 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: риба (лосось), рис, цукрова пульпа, білок і жир риби, клас: суперпреміум
від 2 259 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 2 043 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 1 781 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 064 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: лосось 18%, рис 14%, кукурудза, білки, клас: преміум
від 2 050 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 1 809 грн.
сухий корм, 5.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 2 076 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 2 703 грн.
сухий корм, 5.67 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: мясо рыбы 38.9%, ячмень, овёс, масло, ячмень, семена льна, рис, клас: холістик
Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult 5.4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nutram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nutram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Nutram Sound
від 2 321 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 256 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 3 999 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 233 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, лосось, овочі, злаки, жири, фрукти, суперпреміум
від 839 грн.
сухий корм, 2.72 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 1 656 грн.
сухий корм, 5.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 817 грн.
сухий корм, 2.72 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 722 грн.
сухий корм, 1.13 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 4 405 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 670 грн.
сухий корм, 1.13 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, лосось, овочі, злаки, жири, фрукти, суперпреміум
від 4 750 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 5 149 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, яйця, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 4 175 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 2 528 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 228 грн.
сухий корм, 0.32 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, яйця, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 903 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 2 505 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 3 830 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, жири, яйця, лосось, фрукти, трави, клас: холістик
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, жири, яйця, лосось, фрукти, трави, клас: холістик
від 180 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
Модификації Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult
Ціни на Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult |
---|---|---|---|---|
Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult 0.32 кг | від 228 грн. | 2 пропозиції | ||
Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult 20 кг | від 5 149 грн. | 6 пропозицій |