Корм для собак Nutram S3 Sound Balanced Large Breed Natural Puppy
Nutram S3 Sound Balanced Large Breed Natural Puppy 20 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nutram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nutram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nutram S3 Sound Balanced Large Breed Natural Puppy
Корм Nutram S3 Sound Balanced Wellness Puppy Large Breed сухий для цуценятПовнораціонний сухий корм з куркою і вівсянкою для цуценят великих порід. Забезпечує улюбленця всіма необхідними вітамінами, мінералами та поживними речовинами для правильного розвитку його організму, що росте. Максимально наближений до натурального раціону молодих собак, що живуть у природних умовах. Чому варто придбати? Являє собою цілісний,... щемультикорисний раціон з куркою і вівсянкою, зміцнює здоров'я Вашого улюбленця з перших місяців його життя Містить достатню кількість Омега-3 жирної кислоти ДГК, завдяки чому у цуценяти підвищується імунітет, поліпшуються розумові здібності, а також забезпечується здоров'я шкіри і шерсті Включає в себе насіння кіноа, джерело всіх необхідних амінокислот, що сприяють утворенню у цуценяти міцної мускулатури Збагачений сильним антиоксидантним комплексом, що складається з вітамінів А, Е, С, D3, бета-каротину і селену, які захищають організм, що росте, від небажаних захворювань З додаванням L-карнітину, подорожника і лляного насіння, які покращують метаболізм жирів і м'яко стимулюють здорову активність кишечнику тварини Журавлина і насіння селери є ефективним сечогінним, завдяки їм підтримуються рівні рН і золи в сечі, гарантуючи улюбленцю здорову сечостатеву систему Природні антисептики ромашка, куркума і імбир піклуються про те, щоб Ваш улюбленець не страждав газами, набряками або спазмами живота Високий вміст легкозасвоювани Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 5 702 грн. |
Сухий корм для цуценят великих порід NUTRAM S3 Sound Balanced Wellness Lar | 4 899 грн. | Продавець: RichPets |
Сухий корм NUTRAM S3 Sound Balanced Wellness Large Breed Puppy для цуценят | 4 175 грн. | Продавець: Мугівара |
Серія Nutram Sound
від 2 321 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 256 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 3 999 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 233 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, лосось, овочі, злаки, жири, фрукти, суперпреміум
від 839 грн.
сухий корм, 2.72 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 1 656 грн.
сухий корм, 5.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 817 грн.
сухий корм, 2.72 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 722 грн.
сухий корм, 1.13 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 4 405 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 670 грн.
сухий корм, 1.13 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, лосось, овочі, злаки, жири, фрукти, суперпреміум
від 4 750 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 5 149 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, яйця, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 4 175 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 2 528 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 228 грн.
сухий корм, 0.32 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, яйця, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 903 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 2 505 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 3 830 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, жири, яйця, лосось, фрукти, трави, клас: холістик
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, жири, яйця, лосось, фрукти, трави, клас: холістик
від 180 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 060 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 755 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 3 970 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 3 404 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
від 1 166 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: борошно з курки 28 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 1 539 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 530 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для серця, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум