Корпус NZXT H7 Flow RGB білий (CM-H71FW-R1)
Відео 11Фото 11 |
NZXT H7 Flow RGB білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити NZXT H7 Flow RGB білий
Усі ціни 25 →Корпус Nzxt H7 Flow Rgb White (CM-H71FW-R1) | 7 199 грн. |
Корпус Nzxt H7 Flow Rgb White (CM-H71FW-R1) | 7 199 грн. |
Корпус nzxt h7 Flow rgb White (cm-h71fw-r1) без бп | 7 503 грн. |
Корпус NZXT H7 Flow RGB 2023 Edition (CM-H71FW-R1) | 7 358 грн. |
NZXT H7 Flow RGB 2023 Edition CM-H71FW-R1 | 7 079 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації NZXT H7 Flow RGB
Ціни на NZXT H7 Flow RGB |
---|---|---|---|---|
NZXT H7 Flow RGB білий | від 6 888 грн. | 25 пропозицій | ||
NZXT H7 Flow RGB чорний | від 8 400 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →