Корпус NZXT H7 Flow білий (CM-H71FW-01)
Відео 17Фото 6 |
Модифікація корпусу H7 із оптимізованою системою вентиляції. Цей кейс відрізняється від базової версії наявністю передньої панелі з суцільною перфорацією, завдяки чому свіжому повітрі набагато легше проникатиме в робочий простір шасі, щоб відводити тепло від навантажених комплектуючих. При цьому всі основні шляхи повітроводу захищені протипиловою сіткою. Робочий простір шасі залишатиметься чистим набагато довше, ніж звичайно, платформу не доведеться часто очищати від пилових забруднень.
Комп'ютерний корпус NZXT H7 Flow поставляється з встановленою системою охолодження - на борту платформи є дві вертушки 120 мм. До цього шасі можна додатково замовити допоміжні вентилятори та контролер швидкості обертання крильчаток. Як і більшість фірмових рішень від NZXT, кейс має дуже практичну систему кабельного менеджменту. Велика кількість технологічних отворів та застібок дозволяє безпечно та непомітно монтувати сполучні комунікації. Зібраний корпус виглядатиме гранично естетично та стильно. Цей бокс розрахований на складання функціонального та потужного комп'ютера з гарними геймерськими характеристиками.
Купити NZXT H7 Flow білий
Усі ціни 44 →NZXT H7 Flow Tempered Glass без БЖ (CM-H71FW-01) White CM-H71FW-01 | 6 499 грн. |
Корпус NZXT H7 v1 2022 Flow Edition All White (CM-H71FW-01) CM-H71FW-01 | 6 499 грн. |
Корпус Nzxt H7 v1 2022 Flow Edition All White (CM-H71FW-01) | 6 499 грн. |
Корпус NZXT H7 Flow White/Black без БП (CM-H71FG-01) CM-H71FG-01 | 6 667 грн. |
Модификації NZXT H7 Flow
Ціни на NZXT H7 Flow |
---|---|---|---|---|
NZXT H7 Flow білий | від 5 959 грн. | 44 пропозиції | ||
NZXT H7 Flow чорний | від 6 044 грн. | 10 пропозицій |